Endre tekststørrelsen
Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac). Trykk på + for å forstørre eller – for å forminske.

Stevneresultater

Her legges det ut resultater for sesongen 2017-2018 fra poengtellende stevner i OBIK

RESULTATER

Dato: 21. september 2017
Arrangør: HIL/NSB
Sted: Oslo S
Klasse: C-Herrer

Pulje A

1. Per Harald Aannerud, NAV                4-1    14-7 (102-97)
2. Trond Klingenberg, Jil Oslo S            4-1    14-8 (109-110)
3. Per W Nelson, Erichsen & Horgen  4-1    14-7 (107-111) 
4. Brian Cooper, Thales                       2-3    10-11
5. Kjell Rune Øyrås, Purity                  1-4     8-12
6. Pål Tollefsrud, Purity                       0-5    0-15

Pulje B

1. Tore Olaisen, Jil Oslo S                   4-0   12-0
2. Arshad Ali Kamran, NAV                 3-1     9-6
3. Søren Gedsø, Erichsen & Horgen   2-2    7-6
4. Calle Lie, Purity                                  1-3    5-11
5. Kirsten Gulbrandsen, Nordea          0-4    0-12

Sluttspill:

Semifinaler
Trond Klingenberg - Tore Olaisen    3-1 (11-6, 15, 5-11, 11-9)
Per Aannerud - Arshad Ali Kamran  3-1 (11-8, 9-11, 11-5, 11-7)

Finale
Per Aannerud - Trond Klingenberg  3-0 (11-5, 11-9, 11-4)

Sluttstilling

1. Per Harald Aannerud, NAV                 10 poeng
2. Trond Klingenberg, Jil Oslo S               7 poeng
3. Arshad Ali Kamran, NAV                      5 poeng
3. Tore Olaisen, Jil Oslo S                        5 poeng
5. Per W. Nelson, Erichsen & Horgen        3 poeng
5. Søren Gedsø, Erichsen & Horgen          3 poeng
7. Brian Cooper, Thales                           2 poeng
7. Calle Lie, Purity                                  0 poeng
9. Kjell Rune Øyrås, Purity                      0 poeng
9. Kirsten Gulbrandsen, Nordea              0 poeng
11. Pål Tollfefsrud, Purity                       0 poeng


Dato: 21. september 2017
Arrangør: Gjensidige
Sted: Schweigaardsgate
Klasse: A-Herrer

Pulje 1:
1. John Nymoen                   3 - 1        11 -3
2. Frank Nygaard                 3 - 1        9 - 4
3. Martin Vu                         3 - 1         9 - 5
4. Tor Hovde                        1 - 3          4 - 10
5. Roger Kvitle                     0 - 4          1 - 12

Pulje 2:
1. Tore Kristoffersen           4 - 0         12 - 2
2. Thomas Gundersen         3 - 1         11 - 6
3. Håkon Willoch                 2 - 2          7 - 7
4. Tore Boger                       1 - 3          4 - 9
5. Hilde Gundersen              0 - 4          2 - 12

Pulje 3:
1. Kenneth Zeiffert              5 - 0         15 - 1
2. Kristian Hoel                    4 - 1         12 - 4
3. Frank Johansen               3 - 2           9 - 6
4. Thomas Dahl                   2 - 3           7 - 10
5. Arild Eriksen                    1 - 4          4 - 14
6. Arnulf Soleng                   0 - 5         4 - 15

Kvartfinaler:
Thomas Gundersen - Kenneth Zeiffert   3 - 0 (11-7, 11-8, 11-8)
Kristian Hoel - Frank Nygaard                3 - 1 (11-5, 11-3, 6-11, 11-9)

Semifinaler:
Thomas Gundersen - John Nymoen      3 - 1 (8- 11, 11-8, 11-8, 11-5)
Tore Kristoffersen - Kristian Hoel         3 - 0 (11-6, 11-5, 11-5)

Finale:
Thomas Gundersen - Tore Kristoffersen  3 - 2 (11-9, 7-11, 6-11, 11-8, 11-9)

Sluttstilling:
1. Thomas Gundersen, Gjensidige                  10 poeng
2. Tore Kristoffersen, Universitetet                 7 poeng
3. John Nymoen, Brevpost                               5 poeng
3. Kristian Hoel, Gjensidige                             5 poeng
5. Kenneth Zeiffert, Bymiljøetaten                  3 poeng
5. Frank Nygaard, Gjensidige                          3 poeng
7. Håkon Willoch, Ruter                                   2 poeng
7. Frank Johansen, Oslo Taxi                           2 poeng
7. Martin Vu, Universitetet                               2 poeng
10. Thomas Dahl, Ruter                                    1 poeng
10. Tore Boger, Anticimex                                0 poeng
10. Tor Hovde, Ruter                                        0 poeng
13. Arild Eriksen, Universitetet                       0 poeng
13. Hilde Gundersen, Bymiljøetaten               0 poeng
13. Roger Kvitle, Anticimex                            0 poeng
16. Arnulf Soleng, Universitetet                    0 poeng


Dato:
19. september 2017
Arrangør: NAV
Sted: Sannergata
Klasse: B-Herrer

Pulje A

1. Arne Gunnar Ellevold, O.B.Wiik         3-1   i kamper     11-4  i sett
2. Andreas Lindqvist, O.B.Wiik               3-1   i kamper     10-3  i sett
3. Ragnar Rørdam, NAV                           2-2   i kamper     6-8  i sett
4. Hiep Nguyen, NAV                                2-2   i kamper     8-9  i sett
5. Alec Angell, Taxi                                    0-4   i kamper     1-12  i sett

Pulje B

1. Robert Lam, NAV                                  4-0   i kamper     12-3  i sett
2. Kalle Dohrmann, O.B.Wiik                  2-2   i kamper     9-15  i sett
3. Tariq Siraj, NAV                                     2-2   i kamper     9-8  i sett
4. Raymond Kotov, Statoil                       2-2   i kamper     7-8  i sett
5. Morten Heiseldal, O.B.Wiik                0-4   i kamper     0-12  i sett

Sluttspill:

Semifinaler
Kalle Dohrmann  - Arne Gunnar Ellevold          3-0 (11-7, 12-10, 11-7)
Robert Lam – Andreas Lindqvist                        3-1 (11-2, 9-11, 11-8, 11-9)

Finale
Robert Lam   - Kalle Dohrmann                          3-0 (15-13, 11-9, 11-7)


Sluttstilling

1. Robert Lam, NAV                                  10 poeng
2. Kalle Dohrmann, O.B.Wiik                  7 poeng
3. Andreas Lindqvist, O.B.Wiik               5 poeng
3. Arne Gunnar Ellevold, O.B.Wiik         5 poeng
5. Tariq Siraj, NAV                                     3 poeng
5. Ragnar Rørdam, NAV                           3 poeng
7. Raymond Kotov, Statoil                       0 poeng
7. Hiep Nguyen, NAV                                0 poeng
9. Alec Angell, Taxi                                   0 poeng
9. Morten Heiseldal, O.B.Wiik               0 poeng

Kontakt oss

Følg oss

Samarbeidspartnere

DESIGN + CMS NETPOWER.NO